RENAULT - CAPTUR Serisi
RENAULT CAPTUR KASKO DEĞER LİSTESİ
TSB güncel verilerine dayanan 36 model — RENAULT CAPTUR kasko değerlerini ücretsiz sorgulayın
36
farklı model
7.337
değer kaydı
CAPTUR
model grubu
MODELLER
Veri tarihi: Ekim 2026
| Model | Model yılına göre kasko değeri |
|---|---|
| CAPTUR ESPRIT ALPINE 1.3 MILD HYBRID EDC 160 | 2025₺2.006.1912024₺1.907.930 |
| CAPTUR ESPRIT ALPINE 1.6 E-TECH F.HYBRID 145 | 2024₺2.120.672 |
| CAPTUR EVOLUTION 1.3 MILD HYBRID EDC 160 | 2024₺1.621.741 |
| CAPTUR ICON 1.2 TCE 120 | 2018₺1.013.9492017₺963.251 |
| CAPTUR ICON 1.2 TURBO EDC 120 | 2018₺1.126.6102017₺1.070.2802016₺1.016.7652015₺935.4242014₺888.6512013₺844.220 |
| CAPTUR ICON 1.3 MILD HYBRID EDC 140 | 2024₺1.702.8272023₺1.617.6852022₺1.536.802 |
| CAPTUR ICON 1.3 TCE EDC 130 | 2020₺1.595.507 |
| CAPTUR ICON 1.3 TCE EDC 140 | 2022₺1.519.6572021₺1.458.734 |
| CAPTUR ICON 1.3 TCE EDC 155 | 2020₺1.455.052 |
| CAPTUR ICON 1.5 BLUEDCI EDC 115 | 2020₺1.530.036 |
| CAPTUR ICON 1.5 DCI 90 EDC | 2019₺1.241.7122018₺1.192.0452017₺1.132.4432016₺1.075.8192015₺989.7542014₺940.2672013₺893.254 |
| CAPTUR ICON 1.5 DCI 90 S&S | 2019₺1.187.3472018₺1.139.8542017₺1.082.8612016₺1.028.7202015₺946.4212014₺899.1012013₺854.143 |
| CAPTUR ICON TURBO 90 S&S | 2017₺1.026.1462016₺974.8382015₺896.8512014₺852.0092013₺809.409 |
| CAPTUR JOY 1.0 TCE 100 | 2020₺934.547 |
| CAPTUR JOY 1.3 TCE EDC 130 | 2020₺1.291.933 |
| CAPTUR JOY 1.3 TCE EDC 140 | 2021₺1.266.4052020₺1.228.412 |
| CAPTUR JOY 1.5 BLUEDCI 95 | 2020₺1.300.735 |
| CAPTUR OUTDOOR 1.2 TURBO EDC 120 | 2018₺1.149.1392017₺1.091.6842016₺1.037.0992015₺954.1322014₺906.423 |
| CAPTUR OUTDOOR 1.5 DCI 90 S&S | 2018₺1.162.6492017₺1.104.5192016₺1.049.2922015₺965.3492014₺917.083 |
| CAPTUR OUTDOOR 1.5 DCI EDC 90 | 2019₺1.266.5482018₺1.215.8852017₺1.155.0912016₺1.097.3382015₺1.009.5472014₺959.073 |
| CAPTUR RS LINE 1.3 MILD HYBRID EDC 155 | 2023₺1.886.1192022₺1.644.569 |
| CAPTUR RS LINE 1.3 TCE EDC 140 | 2021₺1.501.670 |
| CAPTUR RS LINE 1.3 TCE EDC 155 | 2022₺1.611.6752021₺1.547.209 |
| CAPTUR TECHNO 1.3 MILD HYBRID EDC 140 | 2026₺2.325.0002025₺1.827.345 |
| CAPTUR TECHNO 1.3 MILD HYBRID EDC 160 | 2025₺1.823.8082024₺1.643.193 |
| CAPTUR TOUCH 0.9 TCE (90) | 2019₺1.105.4212018₺1.061.204 |
| CAPTUR TOUCH 1.0 TCE 90 | 2021₺1.125.820 |
| CAPTUR TOUCH 1.2 TURBO 120 EDC | 2018₺1.104.5192017₺1.049.2922016₺996.8272015₺917.0832014₺871.2272013₺827.665 |
| CAPTUR TOUCH 1.3 MILD HYBRID EDC 140 | 2022₺1.495.062 |
| CAPTUR TOUCH 1.3 TCE EDC 130 | 2020₺1.397.401 |
| CAPTUR TOUCH 1.3 TCE EDC 140 | 2022₺1.465.7462021₺1.407.1162020₺1.357.153 |
| CAPTUR TOUCH 1.5 BLUEDCI EDC 115 | 2020₺1.432.009 |
| CAPTUR TOUCH 1.5 DCI 90 S&S | 2019₺1.127.9802018₺1.082.8612017₺1.028.7202016₺977.2812015₺899.1012014₺854.1432013₺811.438 |
| CAPTUR TOUCH 1.5 DCI EDC 90 | 2019₺1.211.5802018₺1.163.1162017₺1.104.9602016₺1.049.7122015₺965.7352014₺917.4482013₺871.576 |
| CAPTUR TOUCH PLUS 1.3 MILD HYBRID EDC 140 | 2023₺1.652.6772022₺1.570.043 |
| CAPTUR TOUCH TURBO 90 S&S | 2017₺977.2812016₺928.4182015₺854.1432014₺811.4382013₺770.865 |
RENAULT CAPTUR KASKO DEĞERLERİ HAKKINDA
RENAULT CAPTUR serisi, otomobil kategorisinde yer alır. Bu sayfada RENAULT CAPTUR serisine ait toplam 36 farklı model ve 7337 kasko değeri kaydı bulunmaktadır. Ekim 2026 TSB listesinde serinin en yeni model yılı kasko değerleri ₺934.547 ile ₺2.325.000 arasında; seri ortalaması ₺1.410.088. Bir önceki aya göre ortalama %0.2 arttı.
Serinin en yüksek kasko değerli modelleri: CAPTUR TECHNO 1.3 MILD HYBRID EDC 140 (₺2.325.000), CAPTUR ESPRIT ALPINE 1.6 E-TECH F.HYBRID 145 (₺2.120.672), CAPTUR ESPRIT ALPINE 1.3 MILD HYBRID EDC 160 (₺2.006.191).
RENAULT CAPTUR otomobillerinin kasko değerleri, aracın motor hacmi, yakıt türü, vites tipi, donanım seviyesi ve üretim yılına göre farklılık göstermektedir. Aynı model grubundaki araçlar arasında bu özelliklere bağlı olarak önemli fiyat farkları olabilmektedir.
RENAULT CAPTUR Modelleri: CAPTUR ESPRIT ALPINE 1.3 MILD HYBRID EDC 160, CAPTUR ESPRIT ALPINE 1.6 E-TECH F.HYBRID 145, CAPTUR EVOLUTION 1.3 MILD HYBRID EDC 160, CAPTUR ICON 1.2 TCE 120, CAPTUR ICON 1.2 TURBO EDC 120, CAPTUR ICON 1.3 MILD HYBRID EDC 140, CAPTUR ICON 1.3 TCE EDC 130, CAPTUR ICON 1.3 TCE EDC 140 ve 28 model daha.
Yukarıdaki tabloda serideki her modelin model yılı bazında güncel kasko değeri yer alır; aracınızın satırında model yılınızın sütununa bakmanız yeterlidir. Model adına tıklayarak aylık değer geçmişini ve değişim grafiğini görebilirsiniz.
RENAULT markasının CAPTUR serisi, TSB (Türkiye Sigorta Birliği) tarafından düzenli olarak değerlendirilerek kasko değerleri güncellenmektedir. İkinci el piyasasındaki fiyat hareketleri, döviz kurları ve genel ekonomik koşullar kasko değerlerini etkileyen önemli faktörler arasındadır.
Diğer RENAULT Model Grupları: MASTER, CEKICI, KAMYON, KANGOO, MEGANE, TRAFIC ve 2 grup daha.
Önemli Not: Bu sayfada yer alan RENAULT CAPTUR kasko değerleri TSB verilerine dayanmaktadır ve bilgilendirme amaçlıdır. Kesin kasko değeri için sigorta şirketinizle iletişime geçmenizi öneririz.